1.   English
  2.   Pусский
  3.   Español
  4.   Português
  5.   中文

Streamax Teknoloji, küresel bakış açısına sahip bir lider güvenlik kamerası sistemi çözümü sağlayıcısıdır.  2002 yılında kurulan Streamax baştaki 5 kurucusundan başlayarak şu andaki 800'den fazla çalışanıyla istikrarlı bir şekilde büyümektedir. Müşteri odaklı yenilik ve güçlü ortaklıklara odaklanmamız sayesinde, son kullanıcı rekabetçi mobil güvenlik kamerası sistemi ve DVR çözümleri taahhüt ederek uluslararası distribütörler, montajcılar için maksimum değer yaratıyoruz.


Streamax ReceptionStreamax ShowroomStreamax Factory

250 kendini adamış mühendisin zekası sayesinde, şirketimiz tüm dünyada müşterilerine üstün çözümler sunarak, teknolojide yenilik lideri olmuştur. Son on yılda mobil güvenlik kamerası teknolojisine katkıda bulunması nedeniyle, şirketimiz, "Ulusal Yüksek Teknoloji Girişimi", "Shenzhen Yazılım Girişimi", "Buluş", "Pratik Yeni Tasarım", "Yazılım Telif Hakkı", "En İyi Dış Tasarım" vb. olmak üzere 20'den fazla seçkin patentin yanı sıra bolca ödüle layık görülmüştür.

Çözümlerimiz, toplu taşıma, okul otobüsü, emniyet teşkilatı, özel filo, lojistik yönetimi, demiryolu ve metro, mobil medya operasyonu da dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda 300.000'den fazla kurulum ile dünya çapında dağıtılmıştır. Başarılı hikayeleri, en önemliler arasında 2008 Pekin Olimpiyatları, Shanghai EXPO 2010, Çin Ulusal Oyunları ve Shenzhen Halk Otobüslerini içerir. Şirketimiz ayrıca Ekvator Toplu Ulaşım, ABD Sarı Okul Otobüsleri, Singapur Otobüsleri gibi uluslararası dönüm noktası projelerinde kendini başarıyla sunmuştur.

Hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz ve sizi de küresel başarımızın bir parçası olmaya davet ediyoruz. Öğrenmek için bize telefon açmaktan ya da e-posta göndermekten çekinmeyin.


Copyright © 2013-2016 Streamax Technology Co., Ltd. All Rights Reserved.